Full indir - Program, Oyun, Film, Uygulama

Adobe Photoshop CC 2018 Full indir Türkçe – v19.1.1.42094

0 314

Adobe Photoshop CC 2018 Full indir Türkçe – Multilang v19.1.1.42094

Adobe Photoshop CC 2018, size aklınızdaki her şeyi dijital ortama dönüştürme imkanı sunar. Fotoğraf, çizim ve 3D resim oluşturma gibi işlemleri profesyonelce yapabilirsiniz. Ayrıca Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra video düzenleme gibi bi çok işlem de yapabilirsiniz. Adobe Photoshop, yıllardır bize en iyi photoshop programı hizmeti veren bir yazılımdı ve yıllar geçtikce kendini geliştirmeye devam ediyor. Bu program ile harika logolar yapabilir, afişler ve ikonlar yapabilirsiniz. Karışık görünmesine rağmen temel şeyler yapmak için oldukça basit bir programdır. Verdiğimiz sürüm multilang sürümdür yani içerisinde her dil mevcut istediğiniz dili seçerek kuruluma geçebilirsiniz. 32 bit ve 64 bit sürümleri mevcuttur sisteminize uygun olan sürümü indirerek Adobe Photoshop deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Özellikler:

Fırça yönetimi ve performansı
Fırçalarınızı istediğiniz sırada düzenleyin ve kaydedin. Ve daha hızlı tepki süresiyle, gecikmeli fırçalar sizi yavaşlatmaz. Ayrıca, yeni fırça darbesini yumuşatarak daha parlak bir görünüm elde etmek için daha temiz hatlar ve eğriler elde edebilirsiniz.

Eğrilik Kalemi aracı
Yolları daha hızlı ve sezgisel olarak oluşturun. Tıpkı Adobe Illustrator CC’de olduğu gibi, yeni Curvature Pen aracı kesimleri doğrudan itebilir ve çekebilirsiniz.

Kyle T. Webster’ten özel fırçalar
Ödüllü illüstratör Kyle T. Webster’den 1,000’in üzerinde dijital fırçaya erişin, şimdi sadece Photoshop’ta.

Başlangıçtaki Lightroom fotoğrafları
Fotoğraflarınız her yerde bulunur. Lightroom Bulut Hizmetleri’nden bunlara Photoshop’un sağında Arama veya Başlat ekranından erişin.

————————————————————-

Boyut:1.7 GB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

Google Drive

Adobe Photoshop CC 2018 Türkçe Full 32 Bit

Adobe Photoshop CC 2018 Türkçe Full 64 Bit

 

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.