Full indir - Program, Oyun, Film, Uygulama

Call of Duty 2 Full indir | Tek Link + Torrent

0 1.075

Call of Duty 2 Deviance,ilk çıktığı 2005 yılında son derece sevilen savaş oyunlarından bir oyundu arzu üzerine eklenmiş meraklılarına özel tavsiye oyunlardan biri.

Her yaşa hitap eden eski zamann bu yana katiyen modası geçmeyen oyunlardan olan Call Of Duty 2 oyunu, ister bilgisayara karşı ister dostlarınızla çevrimiçi ve LAN bağlantısı üzerinden oynanabilmektedir. Oyununu içeriği, 2.Dünya Savaşı’nda yaşanmış birbirinden bağımsız birçok olay örgüsünden oluşmaktadır. Call of Duty 2 oyununda beğenilen özelliklerden ilk sayılabilecek olan, yönetmekte olduğuniz askerin gözünden bakılarak oyunun yönetilebilmesidir. Aynı zamanda, oyunda Amerika, Rusya ya da Almanya birliklerinden birinde asker olarak görev alınabilmektedir.

Oyunun amacı çoğu farklı görevden oluşuyor örnek olarak yönetilen cepheyi güvenliğini sağlamak, düşman bölgesine baskın yaparak karşı tarafın stratejisini öğrenmek gibi. Oynayanları adeta bağımlısı hale getiren Call of Duty 2 oyunu, 10 yaşından itibaren her yaşa hitap edecek biçimde kişilerin günlük hayatlarındaki problemlerdan uzaklaştıran ve eğlenceli saatler geçirmelerini sağlayan en kaliteli oyunlardandır. Oyunun orjinalinde Türkçe dil opsiyonu bulunmadığından, internet adreslerinden Türkçe yama seçenekleri indirilerek oynanabilmektedir.

Serial: XEZL – GZWX – XQZG – GEGU – EEFC call-of-duty-2-ss3 call-of-duty-2-ss2 call-of-duty-2-ss1

Sistem Gereksinimleri

    • İşletim Sistemi: XP 2000 veya daha yeni
    • İşlemci: Pentium 4 1.4 GHz ya da AMD Athlon XP 1700+ işlemci
    • Bellek: 256 MB
    • Ekran Kartı: 3D donanım hızlandırıcı olan 64 MB kartlar ve güncel driverlar
    • Sabit Disk: 4.5 GB

————————————————————-

Boyut:3.5 gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

————————————————————-

cd key: XEZL-GZWX-XQZG-GEGU-EEFC

İndirme Linkleri:

Not: Eğer Google Drive’dan indirme işlemi yaparken bağlantı başarısız hatası alırsanız Firefox tarayıcısında indirme yapınız. İndirme işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.

Call of Duty 2

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.