Full indir - Program, Oyun, Film, Uygulama

KMSPico Windows ve Office Aktivasyon indir – 2019

0 403

KMSPico Windows ve Office Aktivasyonu indir 2019 Güncel

Windows ve Office Lisanslama çok kolay.

KMSPico, Windows ve Office gibi Microsoft Ürünlerini etkinleştirmek için kullanılan aktivatördür. Tamamen virüs ve malware içermeyen bir aktivatördür ve birçok kişi tarafından güvenilir.

Kişisel olarak Windows aktivasyonu için kullanıyorum. Bu şaşırtıcı aktivatör internet olmadan çalışıyor ve kullanımı çok kolay.

Windows’un premium özelliğini ücretsiz olarak alamıyorsanız , KMSpico aktif pencereler için çok faydalı bir araçtır ve bu özellik sayesinde bu özelliklerin tadını çıkarın

KMSPico Nedir?

KMSPico, Microsoft Windows’un korsan sürümünü doğrulamak için kullanılır. Bununla birlikte, bu KMS teknolojisi Microsoft tarafından karşılanmadan, karşılıklı kazanç için Microsoft tarafından sunulmuştur .

Bu anahtarların halka açık kullanım için aynı ekip tarafından yayınlandığını söyleyebilirsiniz.

KMSPico aynı zamanda Microsoft’un kurallarını ihlal etmeyen teknolojilerin yazılımıdır. Her makinenin KMS Teknolojisini kullanmasına izin veren yerel bir sunucu gibi.

Yalnızca Windows işletim sistemini etkinleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir Microsoft ürünü olan MS Office’i de etkinleştirmenize yardımcı olur.

Tüm özellikleri kullanabilmek için MS Office’in yeni sürümlerinin etkinleştirilmesi gerektiğini biliyorsunuz. Bazı deneme günleriyle geliyor. Deneme sona erdiğinde tekrar kullanmak için etkinleştirmeniz gerekir. Bu sebeple bu aktivatör de aktivasyonu için yardımcıdır.

KMSPico Nasıl Çalışır?

KMSPico kavramını anlamak için öncelikle KMS’nin nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Doğru şekilde öğrenebilmeniz için bir Microsoft örneği alıyoruz. Bildiğiniz gibi Microsoft birçok küçük ve büyük şirketle çalışıyor. Bu yüzden bu şirketlerin insanları, kullandıkları pencereleri veya diğer ürünleri doğrulamada sorun yaşıyor.

Bu sorunu çözmek için Microsoft, Anahtar Yönetimi Sunucusu (KMS) atar. Bu şekilde, Windows’u etkinleştirmek için ürün anahtarına girmeleri gerekmez. Bunun yerine, KMS sunucusundan geçerler ve bu sunucu Microsoft ürünlerini aktive eder.

Bu şekilde Microsoft, toplu lisanslı ürünlerin aktivasyonunu başardı. Bu nedenle, şimdi her şirket, her sistem için ayrı pencereler kopyası satın almak yerine KMS sunucusunu kullanıyor.

Aynı zamanda aynı prensipte çalışır. Sizi KMS sunucusuna bağlar ve pencerelerinize KMS sunucusunun bir parçası olduğunu gösterir.

KMS Pico Ne Yapar?
Bir Windows veya Microsoft ürününün kopyasını satın aldığınızda, o ürünün deneme sürümünü alırsınız. Bazıları anahtarlardan oluşuyor, aksi takdirde deneme sürümlerinde geliyorlardı.

Deneme sürümleri neredeyse 30 gün boyunca sınırlıdır. Deneme süresi dolduğunda, ürünü daha fazla kullanmak için etkinleştirmeniz gerekir.

Deneme süresi dolduğunda, Windows veya MS Office’in bazı özelliklerini kullanamazsınız. Bu durumda, bu ürünü bir ömür boyu kullanabilmeniz için bir aktivatörünüz olmalıdır.

KMS Pico, Microsoft ürünlerini aktive etmenize yardımcı olan ve yazılımın ömrünü boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir örnek.

İnternette mevcut olan ve araçlarını aktif hale getireceklerini garanti eden çok sayıda başka araç var. Ancak bu aktivatörlerin çoğunda makinenize zarar veren trojanlar ve kötü amaçlı yazılımlar vardır.

DESTEKLEDİĞİ SÜRÜMLER

Bu en iyi aktivatördür, çünkü yalnızca Windows’u değil, aynı zamanda Office’i de etkinleştirir. Aktivasyon un desteklediği tüm ürünlerin listesi:

Windows 10
Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
MS Office 2016
Ofis 365
Ofis 2013
Ofis 2010
Office 2007

Desteklenen başka bir ürün bulduğumuzda veya aktivatörle ilgili herhangi bir yeni bilgi bulursak, güncellemeye devam edeceğiz.

Windows 10 Nasıl Aktivasyon Yapılır

KMS indirme Linkleri

KMSPico indir – 2019 ( Cloud )

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.