Full indir - Program, Oyun, Film, Uygulama

Windows 7 Home Premium SP1 İndir Türkçe Aralık 2017

0 206

Windows 7 Home Premium SP1 Türkçe 2017 32×64 bit + UEFİ

Windows 7 Home Premium SP1 Türkçe 2017, Orjinal msdn iso dosyaları kullanılarak sunduğumuz sistemdir. Dvd ve usb ile kurulum yapabilirsiniz. Uefi destekler 32 ve 64 bit sürümler ayrı linklerde verilmiştir. Aktivasyonu kms ile yapabilirsiniz.

Windows 7 Home Premium versiyonu, ev kullanıcıları için geliştirilmiş, bilgisayarlarını Plazma/LCD/LED televizyonlara bağlayıp kullanmayı hedefleyen kullanıcı grubu için, Windows Media Center ile zengin medya desteği sunan ve Windows Aero temasına tam destek veren Windows 7 versiyonudur. Windows 7 Home Premium içerisinde Home Basic’te var olan bütün özellikler de bulunmaktadır. Ek olarak Home Premium ile HomeGroup yaratma ve bağlanma özellikleri etkindir. Premium oyunlar da Windows 7 Home Premium sürümünde takdim edilir. Ek olarak Windows 7 Home Premium ile MultiTouch yani çoklu dokunuş desteği de mevcuttur.

kurulumpng

————————————————————-

Boyut:1.9-2.5 gb
Sıkıştırma: Rar
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows

————————————————————-

(Mediafire)

Windows 7 Home Premium SP1 x32

Windows 7 Home Premium SP1 x64

Sonrası Windows 7 Home Premium SP1 İndir Türkçe Aralık 2017 Full Program İndir | Full Oyun İndir | Apk İndir | Dizi Film İndir İzle 2017 ilk ortaya çıktı.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

creampie after chrismast fucking riding. anybunnyporn alessandra e ariel brincando com amiguinho gringo. porngo

Bahçe Mobilyam